fbpx

Стати резидентом

Для того, щоб користуватися усіма можливостями, що Палац Культури “Куренівка” може запропонувати творчим особистостям, вам необхідно стати його резидентом. Ми слідуємо принципу радикального включення, тому у нас немає процедури відбору, будь-яких співбесід та цензури, ми вітаємо кожного, хто згоден з нашими принципами. Якщо вони вас влаштовують – ласкаво просимо до нашого дому.


Отже, перше, що вам треба зробити для цього – зареєструватися на цьому сайті. Ваш аккаунт стане центром взаємодії з іншими резидентами Куренівки в мережі, тому будь ласка, використовуйте або своє реальне ім’я, або псевдонім під яким вас усі знають, це значно спростить подальше знайомство та координацію дій у майбутньому. Якщо ви вже маєте аккаунт, будь ласка, увійдіть до нього.

Наступний крок – зробити резидентський внесок. Ми є неприбутковою організацією, тому це буде ваш внесок в розвиток нашого спільного дому, а не чиїмось прибутком. Наразі внесок становить 500 грн та надає вам статус резидента на місяць. Наступного місяця ви зможете подовжити його.

Будь ласка, авторизуйтеся щоб продовжити.