fbpx

Муніципальна охорона

Привіт, куренівці та причетні!

Тема цього повідомлення – наша спільна безпека. Для бернерів безпека завжди понад усе, або, як кажуть на Burning Man, «safety third». Отже, декілька пунктів до вашої уваги:

1. Безпека резидентів та гостей Куренівки це основа існування Палацу Культури «Куренівка», нашого спільного дому. Оскільки «наш спільний дім» це не просто красиві літери, а чиста правда, ми не будемо економити на цьому аспекті ніколи.

2. На Burning Man Precompression: Housewarming несли варту бригади пожежної охорони та швидкої допомоги. Завдяки нашій спільній сумлінності, цим сміливим людям не прийшлося застосовувати свої навички тієї чарівної ночі.

3. Precompression: HOUSEWARMING відбувся під пильним та чемним наглядом «Муніципальної охорони», що відпрацювала цілу добу на волонтерських засадах. Ми висловлюємо за це нашу щиру вдячність.

4. За нашу безпеку на постійній основі відповідає охоронна фірма «Veterano Guard». Кожен з наших охоронців є ветераном поточної війни. Такий вибір – наше свідоме рішення та елемент соціальної відповідальності.

5. Ми з гордістю сприймаємо усіх наших охоронців як невід’ємну частину спільноти куренівців. Саме тому вони вдягають жовті жилети із написом «RANGER», та на даний момент являють собою ядро нашого майбутнього рейнджерського напрямку, адже, відповідно до принципу Радикального самозабезпечення, ми маємо розвиватися у тому напрямку, де гарантом нашої безпеки є ми самі.

Схожі записи